Hızlı Gayrimenkul Satış İçin 3 Öneri

Güncelleme tarihi: 30 Tem 2021

Gayrimenkulünüzü hızlı satmak istiyorsanız yapmanız gereken 3 şey var;

1 – Doğru Fiyat

Haziran ayında kredi faizlerinin düşmesi ile gayrimenkul satışları canlandı. Satışların hızlandığını gören satıcıların çoğu fiyatlarını arttırdı. Ancak piyasada satılık pek çok alternatif olduğu için fiyatlarını arttırmayanlar satıldı. Şu anda pek çok kişi satılık ilanlarına göre fiyat belirlemeye çalışıyor. Oysa bunlar satılamayan fiyatlar. Doğru fiyatı belirlemek için son dönemde benzer gayrimenkullerin hangi fiyattan satıldığını öğrenin, fiyatınızı ona göre belirleyin.

2 – Güçlü Pazarlama


18 aktiviteli hızlı gayrimenkul pazarlama ve satış planı

İnternete bir ilan vererek gayrimenkul satma devri geride kaldı. Satıcı çok, alıcı az. Var olan alıcıları yakalamak için pek çok çalışma yapmak gerekiyor. Her bir çalışma alıcıyı yakalama ihtimalini arttırıyor. Bu yüzden çok aktiviteli pazarlama planı uygulamak gerekiyor.

3- Yetkili Gayrimenkul Danışmanı Çalıştırın

Yetki verdiğiniz danışman gayrimenkulü sahiplenir ve satmak için canla başla çalışır. Yetkisiz olan kişiler internete 1 ilan koyar ve telefonun çalmasını bekler. Eğer gerçekten satmak istiyorsanız güçlü pazarlama yapacak profesyonel bir danışmana yetki verin ve çalışmasından faydalanın.

Doğru fiyat ve güçlü pazarlama ile satmak için hemen arayın, yada mesaj gönderin.
45 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör