top of page

Kartal Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Güncelleme tarihi: 8 Ağu 2021

Kartal’da komple bina, plaza, ticari arsa, depo, fabrika alım ihtiyaçlarınız için Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı arayışındaysanız doğru yere geldiniz. Günümüzde doğru yatırım kararlarını almak için pek çok faktörü değerlendirmek gerekiyor. Bu değerlendirmelerin de gerçekçi verilere dayanması şart. Aksi taktirde kağıt üstünde cazip gözüken bir yatırımın gerçekte hiç de verimli olmadığı kısa süre sonra ortaya çıkabiliyor. Gayrimenkul yatırım danışmanlığı bu tür riskleri ortadan kaldırmak ve getiriyi maksimize etmek için ön plana çıkıyor.

Gayrimenkul yatırım danışmanı olarak seçeceğiniz çözüm kurumunun konusunda ve bölgesinde uzman olması gerekiyor. Bölge uzmanlığı hem gelecekteki fırsatları ve tehditleri gerçekçi değerlendirmeyi hem de finansal getiri hesaplarının gerçekçi rakamlara dayanmasını sağlıyor. Bu rakamlara ancak bölgede gerçekleşmiş işlemleri ve alıcıların ödemeyi reddettiği rakamları bilen uzmanlardan ulaşmak mümkün.


Etkili Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığının Faydaları:

  1. Yeni yatırımlar için yüksek kira getirili ya da değer artış potansiyeli yüksek alternatif gayrimenkuller belirlenir

  2. Varolan portföyün getirisini yükseltmek için alternatifler belirlenir

  3. Portföydeki potansiyeli ya da getirisi düşük gayrimenkuller elden çıkartılır

  4. Satılan gayrimenkullerin yerine getirisi ya da potansiyeli daha yüksek gayrimenkuller alınır

  5. Portföydeki olgunlaşmış gayrimenkuller için projeler geliştirilir

  6. Geliştirilen projeler ve stratejiler için aksiyon planları takip ve kontrol edilir

  7. Gerçekleşen işlemlere dayalı gerçek fiyat bilgileri ile piyasanın yönü takip edilir

  8. Sizin hedeflerinize özel gayrimenkul pazar analizleri ile doğru kararlar almanıza yardımcı olunur

  9. Pazarlık süreçleri etkin yönetilir

  10. Belirsizlikler ve riskler azaltılarak süreçler hızlandırılır

Kartal’da Gayrimenkul Yatırımları Neden Avantajlı?

Türkiye’de gayrimenkul yatırımları sürekli artıyor. Kartal emlak yatırımları açısından en iyi prim yapma potansiyeline sahip bölgelerden. Neden mi? Çünkü bölgeyi gelecekte İstanbul’da ön plana çıkartacak pek çok gelişme var.

Kolay Ulaşım:

Kartal’ın hem raylı sistem, hem deniz, hem de TEM ve D100 (E5) bağlantısı var ve İstanbul’un en büyük sıkıntısı olan ulaşıma pek çok alternatif sunuyor. Kadıköy – Kartal metro hattı uzun süredir hizmetteydi. 2016 yılı Ekim ayında açılan Yakacık-Adnan Kahveci, Pendik ve Tavşantepe durakları yakın çevreye ulaşımı kolaylaştırarak bölgenin değerini daha da arttırıyor.

Büyük İnşaat Parselleri:

Bölgede varolan sanayi tesisleri sahip oldukları geniş alanlar ile büyük projelerin üretilmesine imkan tanıyor. Bu sayede bölgenin çehresini değiştirecek otel, residence, alışveriş merkezi, kültür merkezi, katlı otopark, entegre yaşam merkezleri ve bol imkanlı sitelerin yapılmasının önü açılıyor. Markalı büyük konut projelerinin ilk tercihlerinden biri oluyor bu sayede Kartal.

Markalı Projeler:

Bölgedeki kaliteli projeler Kartal’ın sosyoekonomik profilini değiştiriyor. Üst düzey projeler iyi eğitimli ve yüksek gelirli kişileri bölgeye çekiyor. Örnek olarak İstmarina projesi tamamlandığında devreye girecek olan marina, AVM ve hastane bölgenin yapısını tamamen değiştirecek.

Sahil Şeridi:

Bölgedeki sahil şeridi İstanbul’un en güvenli ve keyifli alanlarından. Burada geç saatlere kadar keyifli zaman geçirmek, yürüyüş ya da spor yapmak İstanbul’un her bölgesinde bulamadığımız bir imkan.

Aydos Ormanı:

İstanbul’un en yüksek noktası Aydos Tepesi ve “İstanbul’un Balkonu” Yakacık Tepesi Kartal’da. Bölge bir yanında kıyı şeridi, diğer tarafında Aydos ormanı ile İstanbul’un nefes alabilen ender bölgelerinden biri.

Marinalar:

Pendik ve Tuzla Marinaları bölgenin gelişimine önemli katkıda bulunuyorlar.  2015 yılında açılan Tuzla Marinası içerediği alışveriş merkezi, ViaSea tema parkı, otelleri ve deniz akvaryumu ile bir cazibe merkezi.

Kaliteli Yerel Yönetim:

Kartal Belediyesi çeşitli tarafları bir platformda bir araya getiriyor ve bölgenin geleceğine bu platformda yön veriliyor.

İstanbul Finans Merkezi:

İstanbul Finans Merkezi olduğunda Ataşehir’deki fiyatlar üstünde etkisi çok fazla olmayacak çünkü burada fiyatlar zaten çok yükseldi. Ulaşılabilir fiyatlı cazip çevre bölgeler çok daha yüksek bir fiyat artışı yaşayacak. Bu bölgelerin başında da Kartal geliyor.

Körfez Köprüsü:

2016 yılı Haziran ayında açılan Osmangazi Köprüsü (Körfez köprüsü) Bursa’yı İstanbul’a bağlıyor ve ulaşımı kolaylaştırıyor. Çerkezköy’de çalışıp İstanbul’da yaşayanlar olduğu gibi, Bursa’da çalışıp Kartal’da oturmak mümkün olacak.

Adalet Sarayı’na yakın olmak için hukukçular, pek çok hastane nedeniyle sağlık sektörü çalışanları, bölgeyi tercih ediyor. Bu talep sayesinde yatırım amacı ile gayrimenkul alanlar dairelerini kolaylıkla kiraya veriyorlar. Gebze tarafında çalışan yöneticiler ve beyaz yakalı çalışanlar için de cazip bir konum olarak öne çıkıyor Kartal.

Kartal Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı için bizi arayın

Kartal bizim uzmanlık bölgemiz. Bu bölgedeki komple bina, plaza, ticari arsa, depo, fabrika gibi ticari gayrimenkullerin geçmişlerini biliyoruz. Gelecekte potansiyellerini etkileyecek gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bölgedeki mülklerin geçmişte hangi fiyattan satıldığı ve kiralandığı bilgisine sahibiz. Geçmişte hangi işlemlerin hangi rakamlarda ve neden tıkandığını, nasıl çözüleceğini de biliyoruz. Kartal’da komple bina, plaza, ticari arsa, depo, fabrika alım ihtiyaçlarınızı en hızlı ve karlı şekilde sonuçlandıracak altyapı ile  yanınızdayız. 10 yıllık bölge tecrübemiz ile Kartal’da Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Satın alma işlemlerinizi daha karlı ve düşük riskli gerçekleştirmek için bir telefon açmanız ya da iletişim formundan yazmanız yeterli.

#GayrimenkulYatırımDanışmanlığı

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page