top of page

Teras Kule

Teras Kule Dap Yapı tarafından Kartal‘da E-5 (D100) yolunun hemen alt kısmında, Mai Residence‘ın yanında, Mesa Kartall‘ın karşısında, Kartal Metro durağı ile 2016 yılında açılan Yakacık Metro Durağı arasında inşa ediliyor. DAP Teras Kule 30 katlı 2 bloktan oluşuyor ve bütün daireler konut olarak planlandı. Blokların güney tarafı yarım daire şekli ile deniz tarafına bakıyor. Dairelerin pencere, balkon ve terasları bu yarım daire cepheye yerleştirilmiş, bu sayede neredeyse bütün  daireler deniz ve adalar manzarasını görüyor. Dairelerin home ofis olarak ticari kullanımına izin verilmeyecek. Projenin sadece zemin katı ofislere ve mağazalara ayrılmış durumda.


Kartal Dap Teras Kule

Teras Kule’de büyük 2+1 ve 3+1 dairelerde balkonda jakuzi olacak


Teras Kule’de 1. kule Maltepe tarafında, 2. kule ise Pendik tarafında yükselecek. Teraslı büyük 2+1 ve 3+1 dairelerde balkonda jakuzi olacak. Stüdyodan 3+1’e kadar bütün dairelerin içinde depo bölmesi var, bu sayede küçük konutlarda sıkıntı olan eşya koyacak alan yokluğuna çözüm getirilmiş. Deniz manzarası 8. kattan itibaren görülüyor. Stüdyo daireler hariç bütün daireler balkonlu ya da teraslı.

DAP Teras Kule lansman fiyatlarına göre üst katlardaki manzaralı dairelerin brüt metre kare fiyatları 9.000 lira, alt katlardaki manzarasız dairelerin brüt metre kare fiyatları 7.000 lira civarında. 2016 yılı sonu itibariyle lansman öncesi % 5 indirim söz konusu. Satışlar %10 peşinat ile gerçekleşiyor ve bu peşinat 6 ay sonra alınıyor. Kalan tutar 36 ay eşit taksitte ödeniyor. Nakit ödemede %10 indirim yapılıyor. Teslim tarihi olarak 2019 sonu öngörülüyor.

Mayıs 2017’de Teras Kule’de 2.200 liradan başlayan taksitler ile lansmana özel 120 ay 0 faiz kampanyası ile daire satışı yapıldı. 2018 yılında İstanbul emlak piyasasındaki daralma Teras Kule’ye olan talebi de etkiledi.

#KartalRezidansResidence

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page